Billingham

Billingham produkuje wyjątkowe torby na aparat. Firma ma swoją siedzibę w Anglii, jednak swoje produkty sprzedaje na całym świecie. Solidne i stylowe torby fotograficzne Billingham od lat cieszą się niepodważalną renomą. W większości przypadków wykonywane są ręcznie, a wysoka jakość to znak rozpoznawczy tej marki. Ze względu na szczególnie pieczołowity proces produkcyjny, każda torba ma swój własny, niepowtarzalny charakter — niezależnie od tego, czy jest wykonana ze skóry czy płótna i bez względu na kolor czy krój. Torbę Billingham rozpoznasz na pierwszy rzut oka i równie szybko się w niej zakochasz. Oprócz walorów estetycznych gwarantują również niezawodną ochronę sprzętu fotograficznego.

Billingham

1- 42

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 42

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Torby Billingham dla każdego

W fabryce Billingham w Anglii praca wre przez cały czas. Torby są tam nie tylko projektowane, ale również wykonywane, głównie ręcznie. W ten sposób powstają oryginalne i wyjątkowe torby dla każdego fotografa. Marka oferuje torby na różnorodne aparaty i obiektywy, a także dodatkowe akcesoria fotograficzne. W bogatym asortymencie Billingham znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Torby Billingham — na całe życie

Raz kupiona torba Billingham będzie służyć ci przez całe życie. Co więcej, zawsze będzie prezentować się elegancko i wyjątkowo. To właśnie nazywa się wysoka jakość marki Billingham. Z tego też powodu firma postawiła przede wszystkim na ręczną produkcję. To sprawia, że każda torba jest dopracowana nawet w najmniejszym szczególe. I to właśnie zadecydowało o światowym sukcesie marki Billingham.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24