Bezprzewodowa lampa błyskowa

Przy pomocy bezprzewodowego wyzwalania błysku możesz sterować lampą błyskową z daleka. Bezprzewodowy system lamp błyskowych składa się z nadajnika i odbiornika. W momencie tworzenia ujęcia, nadajnik i odbiornik łączą się ze sobą. W tym samym czasie lampa błyskowa gaśnie. To bardzo wygodne i elastyczne rozwiązanie. Większość systemów oświetlenia bezprzewodowego ma bardzo duży zasięg, często nawet do 20 lub 50 metrów.

1- 213

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 213

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zalety bezprzewodowego sterowania fleszem

Zaletą bezprzewodowego sterowania lampą błyskową jest możliwość dokładnego określenia, pod jakim kątem ma być doświetlony obiekt. Daje to większą swobodę podczas kreatywnego eksperymentowania ze światłem i cieniem. Dodatkowo można użyć lampy błyskowej w przypadku obiektów fotografowanych z bliska. Niektóre zestawy do bezprzewodowego wyzwalania migawki pozwalają też obsługiwać aparat. W ten sposób będziesz swobodnie fotografować niezależnie od dystansów.

Dodatkowy odbiornik

Możliwe jest jednoczesne sterowanie wieloma lampami błyskowymi przy pomocy jednego zestawu do bezprzewodowego wyzwalania migawki. Takie rozwiązanie pozwala na doświetlenie obiektu pod różnymi kątami. Większość lamp błyskowych posiada zintegrowany odbiornik podrzędny, który reaguje na impulsy świetlne. Ten odbiornik rejestruje, gdy gaśnie lampa źródłowa, jak również uruchamia lampę błyskową. Brzmi to doskonale, ale korzystanie z odbiornika podrzędnego ma też pewne ograniczenia. Niestety odbiornik podrzędny ma stosunkowo mały zasięg i nie rejestruje błysku lampy, gdy jest za dużo światła słonecznego lub jeśli obiekt znajduje się pomiędzy lampą błyskową a innym źródłem światła. W takich sytuacjach przydatny okazuje się dodatkowy odbiornik. Niektóre nowsze modele mogą być aktywowane przez impulsy świetlne i fale radiowe.

Zamów system bezprzewodowego sterowania fleszem

W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów nadajników i odbiorników w różnych kształtach i rozmiarach. Mamy systemy bezprzewodowego wyzwalania błysku odpowiednie dla kamer i lamp błyskowych różnych marek. Jesteś ciekawy naszej oferty? Poznaj już teraz różne modele bezprzewodowych wyzwalaczy do lamp błyskowych. Jeśli dokonasz zamówienia w dzień roboczy przed 16.00, a produkt będzie dostępny w magazynie, produkt prześlemy do ciebie tego samego dnia.
"

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24