Berlebach

Statywy marki Berlebach są unikalne. Zostały wykonane z drewna. Niemiec Otto Berlebach otworzył fabrykę w Dreźnie w 1898 roku. Od tamtej pory firma zdążyła zyskać globalną reputację jako producent niezawodnych drewnianych statywów. Drewno to materiał, który stanowi alternatywę wobec aluminiowych i węglowych stali. Statywy z drewna są solidne, mają odpowiednią wagę do sprzętu fotograficznego i doskonale tłumią niepożądane wibracje. Drewniany statyw Berlebach to idealna opcja dla każdego fotografa.

Berlebach

1- 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Zalety drewnianych statywów

Drewno doskonale niweluje wszelkiego rodzaju wibracje i poruszenia, które są zawsze obecne podczas fotografowania czy filmowania. Drewnianych statywów bez problemów można używać nawet w trudnych, zimowych warunkach. Statywy drewniane Berlebach nie przewodzą prądu, dlatego nie musisz martwić się o elektryczność statyczną.

Bogata oferta produktów marki Berlebach

Berlebach, najstarszy na świecie producent drewnianych statywów, ma wiele do zaoferowania każdemu fotografowi. Berlebach zapewnia także różne akcesoria, takie jak uchwyty na statywy. Każdemu przydadzą się również solidne głowice statywowe, które również znajdują się w asortymencie Berlebach. Drewniany statyw z Berlebach to świetna inwestycja, która przyniesie korzyści pod wieloma względami.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24