• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Akumulator do kamery wideo

Dzięki zapasowemu akumulatorowi do kamery wideo będziesz przygotowany na każdą ewentualność. Nie ma nic bardziej irytującego niż rozładowana lub uszkodzona bateria. Dodatkowy akumulator może się przydać w różnych sytuacjach, szczególnie gdy planujesz wielogodzinne tworzenie nagrań wideo.

1- 59

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 59

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Pojemność akumulatorów do kamer wideo

W miarę upływu czasu pojemność akumulatorów się zmniejsza. Po dłuższym użytkowaniu kamery musisz liczyć się z problemami z baterią. Na szczęście z łatwością możesz znaleźć dodatkowy akumulator dla Twojego modelu kamery, dzięki czemu już nigdy nie będziesz obawiać się problemów z rozładowaną baterią — po prostu wymienisz starą na nową.

Wybierz odpowiednią baterię

Nie każda bateria nadaje się do każdego typu kamery wideo. Dlatego ważne jest, aby dobrać akumulator zgodny z urządzeniem. Oprócz oryginalnych akumulatorów firmy Canon, Sony i Panasonic, oferujemy również zamienniki renomowanych producentów, takich jak Lenmar czy Hahnel. Baterie z naszej oferty są ładowalne. Zapasowej baterii nigdy nie powinno zabraknąć w twojej torbie na akcesoria wideo.

Kup akumulator online

Znalazłeś odpowiedni akumulator do twojego modelu kamery wideo? Zamów produkt w dzień roboczy przed 16:00, a jeśli będzie dostępny w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops