Akumulator do kamery wideo

Dzięki zapasowemu akumulatorowi do kamery wideo będziesz przygotowany na każdą ewentualność. Nie ma nic bardziej irytującego niż rozładowana lub uszkodzona bateria. Dodatkowy akumulator może się przydać w różnych sytuacjach, szczególnie gdy planujesz wielogodzinne tworzenie nagrań wideo.

1- 58

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 58

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Pojemność akumulatorów do kamer wideo

W miarę upływu czasu pojemność akumulatorów się zmniejsza. Po dłuższym użytkowaniu kamery musisz liczyć się z problemami z baterią. Na szczęście z łatwością możesz znaleźć dodatkowy akumulator dla Twojego modelu kamery, dzięki czemu już nigdy nie będziesz obawiać się problemów z rozładowaną baterią — po prostu wymienisz starą na nową.

Wybierz odpowiednią baterię

Nie każda bateria nadaje się do każdego typu kamery wideo. Dlatego ważne jest, aby dobrać akumulator zgodny z urządzeniem. Oprócz oryginalnych akumulatorów firmy Canon, Sony i Panasonic, oferujemy również zamienniki renomowanych producentów, takich jak Lenmar czy Hahnel. Baterie z naszej oferty są ładowalne. Zapasowej baterii nigdy nie powinno zabraknąć w twojej torbie na akcesoria wideo.

Kup akumulator online

Znalazłeś odpowiedni akumulator do twojego modelu kamery wideo? Zamów produkt w dzień roboczy przed 16:00, a jeśli będzie dostępny w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24