B+W

Począwszy od 1947 roku, B+W jest wiodącą firmą w dziedzinie filtrów dla celów fotografii. Z filtrem firmy B+W jakość masz gwarantowaną. Podczas całego procesu produkcyjnego filtry podlegają ścisłej kontroli. Właśnie dlatego filtry B+W należą do najwyższej klasy jakości optycznej. Filtry te są dostępne w różnych wariantach. Od filtrów UV do filtrów kolorowych, od filtrów szarych do polaryzacyjnych.

B+W

1- 154

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 154

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Serie Premium i Professional

Filtry firmy B+W mają serię Premium i serię Professional. Charakterystyczne dla pierwszej serii jest cienkie cyfrowe montowanie XS-Pro z powłoką MRC Nano. Seria Professional posiada grubsze mocowanie F-Pro z powłoką MRC. Dla każdego fotografa znajdzie się filtr, który spełni jego określone wymagania.

Filtry B+W: najwyższa klasa

Mocowanie, powłoka, szkło i dopasowanie szkła są najwyższej klasy. Pasja i precyzja sprawiły, że B+W stało się liderem rynku. Wizytówką firmy są filtry polaryzacyjne i filtry UV. Filtry te dostosowują się do obrazu przed uchwyceniem w taki sposób, że jakość obrazu jest niemalże doskonała.

Powłoka MRC B+W

Powłoka MRC gwarantuje maksymalną redukcję odbić i minimalizuje rozproszenie światła. Filtry z powłoką MRC zapobiegają również pojawianiu się odbić. Powłoka MRC Nano idzie o krok dalej. Powłoka tak została opracowana tak, by zwiększyć właściwości odpychające brud. Siedmiowarstwowa powłoka po obu stronach filtra zwiększa jego twardość, zapewniając dłuższy czas działania.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24