B-Grip

B-Grip jest włoską marką oferującą przenośne rozwiązania dla fotografów. Akcesoria B-Grip, takie jak paski i uchwyty do noszenia aparatów, bardzo często mają modułową budowę. Oznacza to, że mogą być połączone i pracować razem. Gdy odkryjesz, jak wygodne jest stosowanie akcesoriów B-Grip, już zawsze będziesz z nich korzystać podczas fotografowania. Ponadto wyróżniają się eleganckim, włoskim designem i optymalną łatwością obsługi.

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Wygoda B-Grip

Produkty B-Grip wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które cechują się długą żywotnością i łatwością obsługi. Zastosowano w nich gumę techniczną wypełnioną włóknem szklanym i mikrosferami szklanymi, co zapewnia maksymalną przyczepność. B-Grip zawsze szuka doskonałej równowagi między wagą a wytrzymałością.

Elastyczność dzięki B-Grip

Fotograf zawsze chce mieć swój aparat w gotowości. Wyobraź sobie, że przytrafia ci się niepowtarzalna okazja wykonania idealnego ujęcia, a ty masz problem z wyciągnięciem aparatu z torby fotograficznej. W czasie, gdy ty będziesz wyjmować aparat, szansa na dobre zdjęcie może cię ominąć. Dzięki produktom B-Grip zawsze będziesz mieć swój aparat na wyciągnięcie ręki. Przykładowo, możesz nosić swój aparat na nadgarstku lub na ramieniu. To jeszcze większa swoboda i niezależność podczas fotografowania.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24