Apple iPad

Apple iPad może być stosowany do różnych celów: w szkole, w pracy, a także w domu. Apple iPad oferuje mnóstwo różnorodnych opcji i udostępnia ponad 10 milionów przydatnych aplikacji. Nawet jego rozmiar został dostosowany idealnie do twoich potrzeb. Dodatkowo Apple iPad jest jeszcze bardziej wszechstronny dzięki zastosowanym ulepszeniom, takim jak np. osobisty asystent Siri czy funkcja Spotlight. Wybierasz duży wyświetlacz 12.9" Apple iPad Pro, czy może wolisz niewielki Apple iPad Mini 4?

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Apple iPad Air 2

Apple iPad Air 2 jest nie tylko niezwykle cienki, ale również działa niewiarygodnie szybko. Jego 64-bitowa architektura sprawia, że Air iPad 2 dorównuje wydajnością nawet tradycyjnym komputerom PC. Możesz cieszyć się grami i aplikacjami dłużej niż kiedykolwiek do tej pory, ponieważ bateria Air iPad 2 może pracować nawet przez 10 godzin. iPad jest wyposażony w przełomową technologię identyfikacji odcisków palców marki Apple. Odcisk palca - to twoje najlepsze hasło zabezpieczające!

Apple iPad Pro

Apple iPad Pro działa na najnowszym chipie A9X, trzecim chipie zaproponowanym przez Apple z 64-bitową architekturą. Dzięki niemu procesor Apple iPad Pro jest nawet 1,8 razy szybszy, a procesor graficzny działa nawet 2 razy szybciej niż w przypadku Apple iPad Air 2. iPad jest kompatybilny z iOS 9 - najbardziej intuicyjnym, wyrafinowanym i bezpiecznym mobilnym systemem operacyjnym. To rozwiązanie wielozadaniowe, umożliwiające pracę w dwóch aplikacjach jednocześnie.

Chcesz kupić Apple iPad?

Jeśli zamówisz Apple iPad w dzień roboczy przed godziną 16.00 i jest on dostępny w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24