Accessoires

Jesteś posiadaczem Apple iPhone, iPad, a może MacBook? Chciałbyś zabezpieczyć swój sprzęt przed zadrapaniami lub uszkodzeniami? Poznaj nakładkę Apple Smart Cover lub ochronę ekranu Hama Screen Protector Apple iPhone 5c. Jeśli używasz iPad Pro w pracy, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na klawiaturę iPad Pro Smart Keyboard US/Qwerty.

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Apple International Travel Plug

Jeśli lubisz podróżować po świecie, wtyczka Apple International Travel Plug jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem! Dzięki specjalnej wtyczce będziesz mógł ładować baterię MacBook, MacBook Pro, iPod czy iPhone w dowolnym miejscu. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć odpowiednią kartę do białego przenośnego zasilacza. Apple Travel Plug to zestaw sześciu wtyczek AC, które pasują do gniazd elektrycznych w większości miejsc na świecie.

Apple Magic Trackpad 2

Apple Magic Trackpad został przeprojektowany i wyposażony w nowy akumulator. Z Apple Magic Trackpad 2 możesz używać nowego gładzika Force Touch również na swoim komputerze PC. Cztery czujniki nacisku gwarantują wręcz intuicyjne posługiwanie się gładzikiem. Czujnik rozpoznaje również siłę nacisku, co wiąże się z jeszcze większymi możliwościami edycji treści. Apple Magic Trackpad 2 automatycznie łączy się z twoim Mac'iem, dlatego od razu możesz zacząć korzystać ze swojego sprzętu.

Chcesz kupić akcesoria Apple?

Jeśli zamówisz dowolny produkt z serii Apple akcesoria w dzień roboczy przed godziną 16 i będzie dostępne w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24