Apple

Apple zostało założone w 1976 roku przez Steve'a Jobsa. W latach siedemdziesiątych pracował jako hodowca owoców, skąd wziął pomysł na nazwanie firmy "Apple". Jak od tamtej pory udało się im rozwinąć - odpowiedź na to pytanie nie wymaga dalszych wyjaśnień. Postępowy, wyróżniający się i innowacyjny. Jaki będzie Twój następny zakup Apple?

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Apple bierze odpowiedzialność

Apple jest silnie zaangażowane w zbiorową odpowiedzialność społeczną. Produkt jest dobry tylko wtedy, kiedy jest wyprodukowany w etyczny i przyjazny środowisku sposób. Apple ściśle wszystko monitoruje.

Wybór Apple

Marka Apple oznacza jakość, innowacyjność i łatwość obsługi. Dodatkowo produkty Apple cechuje nowoczesny design. Więc oprócz robienia wszystkiego, czego możesz oczekiwać od dzisiejszej technologii komputerowej, w dodatku wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Niezależnie od tego, czy szukasz iPhone'a, iPada lub MacBooka, posiadamy w naszym wyborze najnowsze modele. Możesz także wpaść do nas po akcesoria Apple.

Czy chcesz zakupić produkt firmy Apple?

Oferujemy szeroki wybór naszych produktów w sklepie internetowym. Jeżeli zamówisz Apple iPhone 6s Plus w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24