Aparaty bezlusterkowe

Aparat bezlusterkowy (inaczej CSC - Compact System Camera lub aparat systemowy) jest aparatem cyfrowym, w którym zrezygnowano z zastosowania lustra. Musisz więc korzystać z ekranu umieszczonego w tylnej części obudowy lub elektronicznego wizjera, aby dopasować kadr. Dzięki nieobecności lustra aparaty bezlusterkowe są lżejsze i mniejsze od lustrzanek.

1- 217

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 217

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zalety aparatów bezlusterkowych

Aparaty bezlusterkowesą przeważnie małe i lekkie przy zachowaniu dużego rozmiaru matrycy. Dodatkowo umożliwiają wymianę obiektywów. Aparaty bezlusterkowe zazwyczaj są droższe od aparatów kompaktowych, ale mają więcej funkcji i są "szybsze". Uchwycisz na zdjęciu szybko poruszające się obiekty przy zachowaniu idealnej ostrości.

Aparat bezlusterkowy - dla kogo?

Główną przewagą aparatu bezlusterkowego nad lustrzanką cyfrową jest kompaktowa budowa w połączeniu z wymiennym obiektywem. Zyskujesz wiele możliwości konfiguracji bez noszenia ciężkiego sprzętu. Jeżeli więc masz już za sobą pierwsze fotograficzne doświadczenia, aparat bezlusterkowy będzie dobrym wyborem. Opłacalny model aparatu bezlusterkowego można kupić już za około 1400 zł.

Dlaczego Photospecialist?

Photospecialist to ponad czterdziestoletnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu fotograficznego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele modeli aparatów bezlusterkowych. Jeżeli zamówisz u nas aparat przed godziną 16.00, wyślemy go do Ciebie jeszcze tego samego dnia (jeżeli będzie dostępny w magazynie). Oprócz niezwykle konkurencyjnych cen oferujemy również świetną obsługę klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami śmiało skontaktować, a jeżeli chcesz się upewnić, że wykorzystujesz maksimum możliwości swojego aparatu, miej oko na nadchodzące prowadzone przez nas kursy edukacyjne i ciekawe artykuły!

Wybierz swój aparat

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24