Aparat średnioformatowy

Aparat średnioformatowy ma znacznie większą matrycę niż aparaty kompaktowe (np. lustrzanki cyfrowe). Większa matryca oznacza większą ilość pikseli — ponad 30 megapikseli i ostre obrazy pełne szczegółów. Aparaty średnioformatowe nadają się do wykonywania dużej liczby odbitek bez żadnych zakłóceń na obrazie. Co ciekawe, większa matryca mieści się w niewielkiej obudowie, co sprawia, że aparat jest lekki i poręczny. To sprzęt idealny dla profesjonalnych fotografów.

18 produkt(ów)

18 produkt(ów)

Zalety aparatów średnioformatowych

Oprócz matrycy o dużej powierzchni oraz sporej liczby megapikseli aparaty średnioformatowe cechują się również innymi zaletami. Pozwalają tworzyć znacznie bardziej dynamiczne i czystsze obrazy, wyróżniające się idealną głębią ostrości oraz niezawodną szczegółowością.

Kamery średniowieczne Hasselblad

Dzięki aparatowi firmy Hasselblad uzyskasz wysokiej jakości zdjęcia o żywych, jasnych barwach i płynnej kompozycji kolorystycznej. Aby uzyskać doskonałe poziome lub pionowe położenie aparatu, możesz skorzystać z funkcji Digital Spirit Level.

Chcesz kupić średnioformatowy?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę aparatów średnioformatowych. Jeśli zamówisz aparat średnioformatowy przed godziną 16.00 i będzie on dostępna w naszym magazynie, wyślemy ją do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24