Aparat podwodny

Z aparatem podwodnym udokumentujesz całe fascynujące piękno podwodnego świata. Nie musisz martwić się, że woda uszkodzi twój sprzęt fotograficzny. Na największych głębokościach możesz użyć najnowszych aparatów podwodnych, nawet bez specjalnej obudowy. Wodoodporny aparat przyda się np. podczas wakacji.

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Zalety aparatów podwodnych

Aparat podwodny może być używany zarówno na wodzie, jak i pod wodą. Balans bieli kompensuje niebieskawe zamglenia, co znacznie poprawia jakość zdjęć. Solidna konstrukcja sprawdza się również w innych okolicznościach, np. podczas trudnych warunków atmosferycznych (mróz, deszcz itp.).

Alternatywa

Alternatywą dla aparatów podwodnych jest specjalna oddzielna obudowa wodoodporna. Pozwala ona zanurkować wraz z aparatem na głębokość ok. 40 m pod wodę. Obudowy wodoodporne są dostępne dla aparatów kompaktowych, systemowych i lustrzanek.

Oprócz aparatów podwodnych znajdziesz również aparaty z wodoodporną i pyłoszczelną obudową, która jest niezwykle wytrzymała. Nadają się do zastosowania zewnętrznego w tzw. trudnych terenach.

Kup online podwodny aparat fotograficzny.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę różnorodnych podwodnych aparatów. Możesz wybierać spomiędzy różnych marek i kolorów, dostosowując sprzęt fotograficzny do swoich potrzeb. Jeśli dokonasz zamówienia w dzień roboczy przed godz. 16.00, produkt wyślemy do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24