Aparat dalmierzowy

Aparaty dalmierzowe wyposażony są w wizjer optyczny i mechaniczny system optyczny do ustawiania ostrości. W porównaniu z lustrzankami są znacznie bardziej zwarte, lżejsze i cichsze. Ponadto perfekcyjnie współpracują z wymiennymi obiektywami. To czyni je idealnymi aparatami dla profesjonalnych fotografów podróżniczych, weselnych i eventowych.

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Zalety aparatów dalmierzowych

Skupienie w tych aparatach jest bardzo precyzyjne. Dodatkowo podczas ustawiania ostrości różnica między wizjerem a obiektywem (paralaksa) jest automatycznie kompensowana. Dostępne obiektywy dedykowane aparatom dalmierzowym są bezkonkurencyjne pod względem ostrości, kontrastu i korekcji aberracji chromatycznej.

Typ użytkownika

Schemat działania aparatów dalmierzowych jest taki sam od 1954 roku. Wizjer automatycznie dostosowuje rozmiar ramki do rozmiaru obiektu. Zaletą dalmierza jest zawsze jasny celownik niezależnie od intensywności oświetlenia. Najbardziej znanym producentem aparatów dalmierzowych jest Leica.

Kup online swój aparat dalmierzowy

Nasz sklep internetowy zapewnia szeroki wybór różnorodnych modeli. Jeśli dokonasz zamówienia w dzień roboczy przed godziną 16.00, a produkt będzie dostępny w magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego dnia.

 

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24