• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
 • 40 lat doświadczenia
 • Obsluga klienta

Album fotograficznym

Swoimi najpiękniejszymi momentami uchwyconymi na zdjęciach z pewnością chcesz się podzielić z innymi. Nie ograniczaj swoim zdjęć do komputera, nadaj im nowe życie w Twoim albumie fotograficznym. Zdjęcia ślubne, fotografie dzieci, zdjęcia z wakacji, teraz z łatwością stworzysz kolaż swojego życia. Sprawdź ofertę fotoalbumów Henzo.

1- 117

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 117

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Bogaty wybór albumów fotograficznych

Masz ochotę stworzyć swój własny album fotograficzny? Posiadamy szeroki wybór fotoalbumów. Potrzebujesz format albumu do zdjęcia krajobrazowego czy portretowego? Ile zdjęć chcesz w nim przechować? Myślałeś o kolorowej okładce? Niemal każdy album zrobiony jest z bezkwasowego papieru oraz  kieszonki z koszulką. Wybieraj z bogatej kolekcji albumów fotograficznych.

Tradycyjne albumy kieszonkowe

Chciałbyś umieścić w jednym miejscu wszystkie swoje ulubione wspomnienia? Jeżeli tak, to najlepszym wyjściem będzie album kieszonkowy. Albumy kieszonkowe Henzo cechuje nowoczesny wygląd oraz mieszczą w sobie do 300 zdjęć w formacie 10x15cm. Które zdjęcia zdecydujesz się umieścić w swoim albumie kieszonkowym?

Album tematyczny

Albumy często używane są do przechowywania zdjęć ze specjalnych okazji. Narodziny dziecka czy ślub. Takie albumy tematyczne często nadają przedmiotowi nowy wymiar dzięki pasującej tematem okładce. Aby spełnić każde oczekiwanie, posiadamy najróżniejsze albumy tematyczne. Mówiąc krótko, posiadamy album pod każdą, nieważne jaką okazję. 

MasterCardVISAV-pay   Idealo