Album fotograficznym

Najpiękniejszymi chwilami z naszego życia, uchwycony przez aparat fotograficzny na zdjęciach, warto się dzielić i odpowiednio je wyeksponować. Nie należy pozostawiać ich w “bezdusznych” plikach na komputerze. Znacznie lepszym miejscem dla wartościowych zdjęć jest album fotograficzny. Zdjęcia ślubne, dzieci podczas zabaw, obrazy z wakacji, a także piękne fotograficzne kolaże, które możesz stworzyć samodzielnie. Zobacz naszą szeroką ofertą albumów fotograficznych i wybierz jeden z nich dla siebie, idealnie dobrany do twoich potrzeb.

1- 137

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 137

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Albumy fotograficzne w wielu wariantach

Chcesz stworzyć swój własny album ze zdjęciami? Mamy bardzo bogatą ofertę albumów fotograficznych. Wolisz album w orientacji zdjęć poziomej czy pionowej? Jak wiele zdjęć chcesz w nim umieścić? Jaki kolor okładki cię interesuje? U nas znajdziesz różne opcje. Niemal każdy album fotograficzny jest zaopatrzony w papier bezkwasowy i przekładki. Wybierz idealny dla siebie wariant albumu fotograficznego.

Tradycyjny album do wstawiania zdjęć

Nie masz ochoty umieszczać na stałe zdjęć do albumu jak do książki fotograficznej? W takim przypadku idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie album do wstawiania zdjęć. Z łatwością można włożyć do poszczególnych zakładek zdjęcie, a następnie wymienić je na inne. Albumy do wstawiania zdjęć Henzo są dostępne w nowoczesnym designie.

Tematyczny album fotograficzny

Albumy często służą do przechowywania zdjęć ze specjalnych wydarzeń, takich jak ślub, narodziny zdjęcia, wspaniała podróż. Specyfika takiego wydarzenia oraz wspomnień ukrytych w obrazach na zdjęciach mogą zostać podkreślone, poprzez zastosowanie tematycznego albumu. Tego rodzaju albumy mają dostosowaną do danego tematu okładkę. W naszym asortymencie można znaleźć wiele tematycznych albumów fotograficznych.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24