Akcesoria

Dodatkowe akcesoria zwiększają zakres możliwości twojego telefonu, ułatwiają jego użytkowanie, a także chronią go podczas codziennego zastosowania. Akcesoria zostały zaprojektowane w taki sposób, by korzystanie ze smartfonów i tabletów było jeszcze prostsze i przyjemniejsze. W naszym asortymencie znajdziesz uchwyty, różnorodne kable i adaptery, osłony zabezpieczające itd. Przydatne gadżety umożliwiają np. podłączenie telefonu do zewnętrznych odtwarzaczy multimedialnych lub telewizorów. W ten sposób zawsze będziesz mógł odtwarzać treści w najlepszej jakości cyfrowej.

1- 129

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 129

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Chroń swój tablet i smartfon

Większość z nas nie opuszcza domu bez swojego smartfona. Wiele osób regularnie korzysta również z tabletów. Ze względu na codzienne użytkowanie tabletów i smartfonów powinniśmy zapewnić im optymalną ochronę m.in. przed zarysowaniami, uszkodzeniami czy kurzem. Oferujemy różne akcesoria, takie jak osłony, etui czy pokrowce, które skutecznie zabezpieczą twoje przenośne urządzenia przed czynnikami zewnętrznymi. Przykładowo, doskonałym zabezpieczeniem ekranu dotykowego przed zarysowaniami jest folia ochronna. Folię można z łatwością zamocować, a następnie usunąć. Są one tworzone z myślą o konkretnych modelach smartfonów.

Uchwyty do smartfonów Joby

Z nami znajdziesz wiele różnych uchwytów marki Joby. Te akcesoria zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o smartfonach. Większość uchwytów jest przystosowana do obsługi niemal wszystkich modeli smartfonów. Uchwyt do smartfona jest przydatny, gdy chcesz z łatwością tworzyć stabilne zdjęcia i nagrania.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24