Kamery sportowe

Kamera sportowa jest lekka i niewielka, dlatego możesz ją zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz. Większość kamer tego typu oferuje wysoką jakość Full HD. Są wodoodporne i odporne na wstrząsy, dlatego też mają bardzo szerokie zastosowanie. W porównaniu ze standardowymi kamerami są nieco mniejsze i mają mniej funkcji, ale mogą pracować bardzo długo, nawet do kilku godzin. Szczególną popularnością cieszą się wśród profesjonalnych sportowców oraz wszystkich pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu. Nasz szeroki asortyment obejmuje m.in. kamery sportowe GoPro i TomTom. Znajdziesz u nas także różnorodne akcesoria przydatne podczas filmowania kamerą sportową.

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kamera sportowa dla aktywnych

Filmowanie i uprawianie sportu w tym samym czasie? Z kamerą sportową to możliwe! Teraz uwiecznisz wszystkie swoje ekscytujące wyczyny, np. skok spadochronowy, jazdę na nartach lub kolarstwo górskie. Kamera sportowa jest kompaktowa, łatwo można ją przymocować do kasku, kierownicy lub deski rozdzielczej w samochodzie. Dzięki temu będziesz nagrywać bez konieczności trzymania kamery w rękach.

Możliwości nagrywania

Oprócz szerokiego kąta kamera sportowa może tworzyć bardzo wiele ujęć na sekundę z szybkością 60 kl./s w trybie 1080p i 120 kkl./s w rozdzielczości 720p (i większa liczba klatek na sekundę przy niższych rozdzielczościach). Odkąd standardem stało się nagrywanie z prędkością 24-30 klatki na sekundę, dodatkowe ujęcia w kamerze sportowej możesz używać do powolnego odtwarzania.

Wyświetlanie obrazów

Niektóre aparaty sportowe są wyposażone (opcjonalnie) w kolorowy wyświetlacz, na którym można odtwarzać obrazy na żywo. Jeśli zamierzasz nosić kamerę przymocowaną np. na kasku, takie rozwiązanie nie jest konieczne, dlatego też funkcja ta jest opcjonalna. Wówczas do odtwarzania ujęć na żywo możesz wykorzystać swój smartfon lub tablet z funkcją Wi-Fi.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24