Usługi

Photospecialist to najlepszy specjalista do spraw sprzętu fotograficznego i wideo. Stawiamy na najlepsze produkty, fachowe porady, doskonałą obsługę i konkurencyjne ceny. Od 1974 roku jesteśmy głównym specjalistą w Europie w dziedzinie sprzętu fotograficznego i wideo oraz innych produktów z tego zakresu. W naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Den Ham (Holandia) i Turnhout (Belgia) oferujemy bogaty wybór produktów zarówno dla początkujących, jak i półprofesjonalistów oraz profesjonalistów. U nas możesz też być pewien nienagannej, fachowej obsługi.

Używane aparaty

Używane aparaty

Technologia w dziedzinie fotografii zmienia się niemal z dnia na dzień. Na rynek sukcesywnie wprowadzane są nowe modele aparatów. W obliczu tych nieustannych zmian wiele osób wciąż decyduje się na zakup używanych aparatów czy obiektywów, których funkcjonalność nadal jest na czasie. Produkty używane są w doskonałym stanie technicznym, bezproblemowo działają, zostały sprawdzone przez fachowców i objęte roczną gwarancją.

Sprawdź używane produkty

Produkty demonstracyjne

Produkty demonstracyjne

Produkty demonstracyjne pochodzą z naszej oferty. Te aparaty i obiektywy były wcześniej wykorzystane jako modele demonstracyjne lub są produktami, których opakowanie zostało otwarte. Oczywiście otrzymujesz na nie pełną gwarancję producenta.


Sprawdź wszystkie produkty demonstracyjne

Naprawa aparatów

Naprawa aparatów

Czy twój produkt został zniszczony lub uszkodzony i chciałbyś go naprawić? Z przyjemnością się tym zajmiemy. Pamiętaj, że naprawy trwają średnio ok. 4 tygodnie. Przygotowaliśmy dla ciebie plan, w którym krok po kroku przedstawiamy, w jaki sposób możesz skorzystać z usługi naprawy produktu.


Poproś o naprawę produktu

Zespół

Plan gwarancji

Plan gwarancji

Wszystkie nowe produkty są objęte standardową 2-letnią gwarancją producenta. Dodatkowo masz możliwość przedłużenia gwarancji o 2 lata, decydując się na opcjonalną usługę gwarancyjną. Oznacza to, że przez 4 lata będziesz cieszyć się zakupionym produktem bez żadnych zmartwień.

Sprawdź nasz plan gwarancji

Aktualizacja oprogramowania

Aktualizacja oprogramowania

Oprogramowanie układowe sprawia, że Twój aparat jest w pełni funkcjonalny, a wszystkie elementy sterujące pozwalają wykorzystać cały potencjał sprzętu. Producenci sprzętu fotograficznych i wideo regularnie optymalizują oprogramowanie. U nas masz możliwość bezpłatnej aktualizacji oprogramowania układowego.
Zaktualizuj oprogramowanie układowe

Inspiracje

Inspiracje

Uwielbiamy inspirować i zachęcać do kreatywnego fotografowania, bo dzięki temu można czerpać nieograniczoną radość ze swojej pasji. Na naszych kanałach społecznościowych udostępniamy piękne obrazy tworzone przez entuzjastów fotografii. Ponadto inspirujemy Cię również atrakcyjnymi promocjami i nie tylko!
Sprawdź wszystkie nasze strony z inspiracjami

 

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24