• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
 • 40 lat doświadczenia
 • Obsluga klienta
 
 
 

BOGATA OFERTA APARATÓW FOTOGRAFICZNYCH Zobacz wszystkie aparaty
W naszej bogatej ofercie znajdziesz produkty wszystkich głównych marek.

 

 1. Panasonic Lumix DC-G9 Body

  Panasonic Lumix DC-G9 Body to najlepszy aparat do fotografowania plenerowego i przyrody. Panasonic Lumix DC-G9 Body nadal opiera się na doskonałej wydajności GH5, zapewniając wysokiej jakości obrazy. Dzięki 20,3-megapikselowej matrycy Digital Live MOS bez filtru dolnoprzepustowego rozdzielczość, gradacja i rendering kolorów są jeszcze lepsze.

  Ponadto tryb wysokiej rozdzielczości w aparacie zapewnia wspaniałe, 80-megapikselowe odpowiedniki obrazów w formacie JPEG i RAW. Wykorzystując technologie Multipixel Luminance Generation i Intelligent Detail Processing, silnik graficzny Venus Engine zapewnia bardzo precyzyjne, ale naturalnie wyglądające obrazy.

  Dowiedz się więcej o Panasonic Lumix DC-G9 Body
Photospecialist Najnowsze posty Zobacz wszystkie posty
 • Wywiad Luther Hartog - Fotograf ślubny
  Wywiad Luther Hartog - Fotograf ślubny

  Fotograf ślubny Luther Hartog jak nikt inny potrafi tworzyć unikalne ujęcia wyjątkowych okoliczności. Od lat fotografuje pary ślubne, przyjęcia weselne i gości. Na jego zdjęciach można dostrzec piękno i podniosłą atmosferę, dlatego też jest laureatem kilku prestiżowych nagród. Opowiada nam o swojej pasji i pracy.

  Kontynuuj czytanie
 • Fotografowanie ptaków
  Fotografowanie ptaków

  Wiosna się zbliża i wiele ptaków powróciło już z ciepłych krajów. Niezależnie od tego, czy lubisz małe, kolorowe, śpiewające ptaki, czy też imponujących rozmiarów drapieżniki, teraz możesz odkryć swoją pasję do fotografowania tych skrzydlatych stworzeń. Niestety tworzenie ujęć naszych pierzastych przyjaciół nie należy do najłatwiejszych zadań. Chcielibyśmy podzielić się z Tobą kilkoma poradami na temat fotografowania ptaków.

  Kontynuuj czytanie

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops