• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Obsluga klienta Lub zadzwoń pod numer +48 223076856

OBIEK TYWY

To właśnie od obiektywu w dużej mierze decyduje o efekcie końcowym fotografii. W aparatach umożliwiających wymienianie obiektywów i lustrzankach możemy dostosować odpowiedni obiektyw do każdej sytuacji.

Allround lens

Obiektywy wszechtstronne

Chciałbyś mieć możliwość robić zdjęcia obiektom znajdującym się zarówno blisko, jak i daleko, bez konieczności zmiany obiektywu? Rozważ więc wszechstronny obiektyw. Wszechstronne obiektywy zmiennoogniskowe są zaprojektowane na kształt puzona, wydłużając się w miarę przybliżania.

Więcej obiektywy wszechtstronne

Groothoeklens

Obiektyw szerokokatny

Dzięki krótkiej ogniskowej i dużej ostrości można uchwycić szeroki obszar. Jest to opcja idealna dla fotografowania krajobrazów, przyjęć weselnych czy architektury.

Więcej obiektywy szerokokatn

Portretlens

Obiektywy portretowe

Odpowiednio dobrane obiektywy do fotografii portretowej. Czy jest coś cenniejszego od pięknego portretu bliskiej osoby? Wraz z lekkim obiektywem stałoogniskowym każdy portret będzie udany. .

Więcej obiektywy portretowe

 

Telelens

Teleobiektyw

Używając teleobiektywu możesz przybliżyć obiekty znajdujące się w znacznej odległości od aparatu. Obiektyw ten posiada dużą ogniskową i mały kąt widzenia. Jest to korzystne rozwiązanie dla portretów, sportu i fotografii przyrodniczej.

Więcej teleobiektyw

Macro lens

Makro obiektyw

Obiektyw makro został zaprojektowany specjalnie po to, by móc fotografować obiekty z bliska. Obiektyw makro pozwala na wykonywanie zbliżeń na przedmioty codziennego użytku.

Więcej makro obiektyw

Fisheye lens

Obiektywy rybie oko

Obiektyw rybie oko pozwala na robienie zdjęć o kącie widzenia 180°. Ludzkie oko nie jest w stanie wykonać czegoś takiego.

Więcej obiektywy rybie oko

OBIEKTYWY

Rodzaje obiektywów

Czy wiesz co chcesz fotografować? Jeżeli znasz odpowiedź, z łatwością dobierzemy odpowiedni obiektyw. Obiektyw tybu makro powiększa szczegóły, gdy robimy djęcia roślinom czy owadom. Jeżeli interesuje Cię fotografowanie budynków lub krajobrazów, warto wyposażyć aparat w obiektyw szerokokatny. Przy fotografii sportowej lub wykonywaniu długich zoomów, niezbędny będzie teleobiektyw, sprzęt idealny dla zaawansowanych fotografów.

Który obiektyw wybierasz?

Wystarczy rozdzielić swoje cele na dwie grupy: zdjęcia ze stałą ogniskową (obiektyw stałoogniskowy) oraz ze zmienną ogniskową (zoom). Ogniskowa wskazuje zakres soczewki, podając ją w milimetrach. Obiektyw zmiennoogiskowy ma większy zasięg, dzięki czemu robi wyraźniejsze zdjęcia. Czułość (apertura) określa ilość światła docierającego do czujnika. Im niższy poziom F, tym więcej światła, co oznacza lepszy obraz.

MasterCardMasterpassVISAV-pay   Idealo